Figi damskie są bardzo gustowne!

Może nie wszyscy się zgodzą, ale jednak wśród bielizny damskiej, na szczególną uwagę zasługują właśnie figi. Chyba tylko starsze i/lub gorzej wyglądające kobiety, niejako z zazdrości, mogą powiedzieć, że co jak co, ale figi damskie nie są bardzo piękne. Postarajmy się w tym tekście napisać nieco o figach, może któraś z Czytelniczek dowie się czegoś interesującego. Zapraszamy.

 

Figi damskie ze sklepu KOSTIUM.COM
Figi wysokie model Eliza

Na początku warto niejako przełamać pewien mit – otóż rozchodzi się o to, że figi mogą zakładać kobiety w każdym wieku, niezależnie od wagi. Wspomniane wcześniej zazdrośnice powinny dać sobie na wstrzymanie i zrozumieć jedno – dla każdej z nich znajdą się fantastyczne figi. Idealnie pasujące do rozmiaru ich pupy, generalnie kształtów ciała, a także upodobań. Po prostu nie ma takiej możliwości, aby nie znaleźć takich fig, które bardzo się nam spodobają. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy powstają kolejne nisze – to znaczy można znaleźć figi na bardzo wąską pupę, ale równie dobrze na bardzo szeroką. Mamy XXI wiek, wolny rynek, kapitalizm, te sprawy – przynajmniej w teorii, a więc to naprawdę nie może nikogo dziwić.
Trzeba po prostu kupić taką bieliznę, która będzie idealnie pasowała do naszego ciała. Bardzo poważnym błędem jest kupno takich majtek – nie chodzi wyłącznie o figi damskie, które są najzwyczajniej w świecie niedostosowane do naszego ciała. Szczególnie to zauważalne wśród kobiet o większych gabarytach, które nie chcą zrezygnować z seksownej i gustownej bielizny – to akurat bardzo dobrze, z drugiej zaś, nie zdają sobie niejako sprawy z faktu, że przecież bielizna musi modelować pośladki, w żadnym razie figi damskie nie powinny ich zniekształcać. Dobrze dobrana bielizna to podstawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *